"Механізована штукатурка у місті Київ та області"
телефон
098-95-64-392
E-mail
shtykatyr@ukr.net
Час роботи
Пн - Сб 8:00 - 19:00
Замовити дзвінок
«Безповітряне фарбування»

Фарбування безповітряним способом в Києві та області! ►Найнижча ціна на безповітряне механізоване фарбування стін! ☎ Телефонуйте прямо зараз

Механізована штукатурка » Безповітряне фарбування » БЕЗПОВІТРЯНЕ ФАРБУВАННЯ ОБЛАДНАННЯ

БЕЗПОВІТРЯНЕ ФАРБУВАННЯ ОБЛАДНАННЯ

Використовуючи в процесі безповітряного фарбуванняв місті Київ спеціальні апарати, маляри здатні швидко обробити поверхню без шкоди якості. Даний метод дозволяє розпорошити лакофарбові матеріали, які за допомогою високого гідравлічного тиску через сопло потрапляють на поверхню у вигляді маленьких крапель.

БЕЗПОВІТРЯНЕ ФАРБУВАННЯ ОБЛАДНАННЯ 

Обласні міста: Вишгород, Обухів, Українка, Вишневе, Васильків, Бровари, Біла Церква, Боярка, Буча, Макарів, Українка, Фастів


Райони Києва: Голосіївський, Святошинський, Солом'янський, Оболонський, Подільський, Печерський, Шевченківський, Дарницький, Дніпровський, Деснянський

В результаті ЛФМ лягає більш рівномірно і економно.

Безповітряна фарбування обладнання має суттєві відмінності від пневматичних пульверизаторів, хоча зовні вони схожі. Головна особливість пристрою полягає в тому, що повітряні частинки в фарбувальному потоці відсутні.

ДО ОСНОВНИХ ЕЛЕМЕНТІВ ПРИЛАДУ ВІДНОСЯТЬ:

  1. Корпус.
  2. Робоча рукоятка.
  3. Сопло.
  4. Потужний нанос.
  5. Шланг.


Всі складові частини конструкції повинні бути герметичними, за рахунок чого вони легко зможуть витримати навіть високий тиск. Крім того, апарат повинен мати запобіжний затвор, щоб маляр випадково не натиснув на пусковий гачок. Рукоятка повинна бути виконана з неслизького покриття, а також мати зручну форму. Нерідко, щоб в органи робітника не потрапляла фарба, конструкцію додатково оснащують спеціальним фільтром.

Безповітряна фарбування обладнання випускається як з пластиковим, так і з металевим корпусом. Термін експлуатації більше у другого, оскільки він виконаний з більш надійного матеріалу, який має високу міцність і менше схильний до механічних пошкоджень.


ПЕРЕВАГИ ЗАСТОСУВАННЯ СУЧАСНИХ БУДІВЕЛЬНИХ ПРИЛАДІВ
Серед переваг використання таких приладів можна відзначити те, що вони дроблять ЛФМ і на значній швидкості розподіляють частинки на поверхню. Якість фінішного покриття дуже висока. Користуватися цим методом можна навіть при роботі з густими складами, які попередньо трохи слід розбавити розчинником. Проходячи по нагнітальній системі і шлангу, фарба або лак без зайвих зусиль буде нанесена на стелю або стіну, а за кілька секунд знову затвердіє. Крім того, такий спосіб дозволяє знизити втрату ЛФМ, що істотно позначається на економії фінансів.

Безповітряна фарбування обладнання відіграє велику роль в якості виконання робіт. І щоб матеріал був нанесений тонким шаром, без патьоків і мав хорошу покриваність, слід вибирати надійні пристрої з хорошою продуктивністю, здатні забезпечити ідеальний естетичний ефект.

27-04-2020, 18:34 / Безповітряне фарбування

Замість фарбування - наливний

30 лис 2020 ,admin
В багатьох сферах при ремонті, де потрібна...

БЕЗПОВІТРЯНА ФАРБУВАННЯ:

27 кві 2020 ,admin
Фарбування стін і фасадів в місті Київ –...

БЕЗПОВІТРЯНЕ

27 кві 2020 ,admin
В місті Київ далеко не все може бути...
Про нас:

Завдяки грамотному підходу до своєї роботи, старанності і застосування нових технологій, компанія заслужила безліч похвал з боку клієнтів. І це не дивно, адже незважаючи на невеликий склад команди, в яку входить кілька людей, вона здатна забезпечити масштабне виробництво штукатурних робіт В Києві та київській області, відповідально виконавши всі підготовчі етапи.

up