"Механізована штукатурка у місті Київ та області"
телефон
098-95-64-392
E-mail
shtykatyr@ukr.net
Час роботи
Пн - Сб 8:00 - 19:00
Замовити дзвінок
«Безповітряне фарбування»

Фарбування безповітряним способом в Києві та області! ►Найнижча ціна на безповітряне механізоване фарбування стін! ☎ Телефонуйте прямо зараз

Механізована штукатурка » Безповітряне фарбування » БЕЗПОВІТРЯНЕ ФАРБУВАННЯ-ОБЛАДНАННЯ ТА ТЕХНІКА НАНЕСЕННЯ

БЕЗПОВІТРЯНЕ ФАРБУВАННЯ-ОБЛАДНАННЯ ТА ТЕХНІКА НАНЕСЕННЯ

В місті Київ далеко не все може бути пофарбована звичайним інструментами — валиком або пензликом. У деяких випадках оптимальним варіантом може стати безповітряне фарбування, яке проводиться завдяки спеціальному апарату. Найчастіше таке обладнання використовується на великих площах і великих підприємствах.


 

Обласні міста: Вишгород, Обухів, Українка, Вишневе, Васильків, Бровари, Біла Церква, Боярка, Буча, Макарів, Українка, Фастів


Райони Києва: Голосіївський, Святошинський, Солом'янський, Оболонський, Подільський, Печерський, Шевченківський, Дарницький, Дніпровський, Деснянський

Ефективні пристрої, якими користуються будівельники, досить легкі у використанні, тихі в експлуатації і прості в обслуговуванні. Крім цього, вони досить мобільні, тому їх без праці можна перенести куди завгодно. І хоча безповітряна фарбування обладнання та техніка нанесення може злегка відрізнятися, але в цілому вони мають загальний принцип дії і схожу збірку.

ДО СКЛАДОВИХ ЧАСТИН ТАКОЇ ТЕХНІКИ МОЖНА ВІДНЕСТИ:

  • Фарбопульт
  • Фарбувальне сопло
  • Шланг
  • Потужний насос.

Використовуючи такі агрегати, втрата лакофарбового складу мінімальна, тому даний метод дозволяє істотно заощадити на фарбі і лаку. Крім того, цей спосіб обробки дозволяє досягти чудового фарбування. При цьому поверхня не потрібно буде торцювати, так як шар виходить гладким, рівномірним і в міру тонким.


ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ БЕЗПОВІТРЯНОГО РОЗПИЛЕННЯ

Безповітряна фарбування в Києві обладнання та техніка нанесення дуже проста. Вона здійснюється за рахунок того, що в конструкції є насос. Він може бути як поршневого, так і мембранного типу. Його головне завдання полягає в тому, щоб перекачувати фарбу у напрямку до розпилювача. Наноситься за допомогою потужного мотора. Поршневий варіант використовується досить часто.

Це обумовлено тим, що він зносостійкий і здатний розпорошити навіть самі в'язкі розчини. Мотор мембранного типу забезпечить прекрасне розпорошення більш рідких складів. У більш же великих пристроях вбудований двигун, що працює на бензині. Лакофарбовий склад пересувається під великим тиском. Проходячи через невеликий наконечник, фарба у вигляді маленьких крапель потрапляє на поверхню. Однак розмір частинок можна регулювати.


Для цього необхідно використовувати сопло іншої форми, меншої або більшої величини. При цьому дуже важливо регулювати тиск в машині. Тільки в цьому випадку безповітряна фарбування обладнання та техніка нанесення буде ідеальною і покаже високу результативність.

27-04-2020, 20:12 / Безповітряне фарбування

Замість фарбування - наливний

30 лис 2020 ,admin
В багатьох сферах при ремонті, де потрібна...

БЕЗПОВІТРЯНА ФАРБУВАННЯ:

27 кві 2020 ,admin
Фарбування стін і фасадів в місті Київ –...

БЕЗПОВІТРЯНЕ

27 кві 2020 ,admin
В місті Київ далеко не все може бути...
Про нас:

Завдяки грамотному підходу до своєї роботи, старанності і застосування нових технологій, компанія заслужила безліч похвал з боку клієнтів. І це не дивно, адже незважаючи на невеликий склад команди, в яку входить кілька людей, вона здатна забезпечити масштабне виробництво штукатурних робіт В Києві та київській області, відповідально виконавши всі підготовчі етапи.

up