"Механізована штукатурка у місті Київ та області"
телефон
098-95-64-392
E-mail
shtykatyr@ukr.net
Час роботи
Пн - Сб 8:00 - 19:00
Замовити дзвінок
«Машинна штукатурка»

Машинна штукатурка стін, штукатурка стін машинним способом - найкраща ціна в Києві та області! Ми гарантуємо якісне виконання робіт в короткі терміни.

Механізована штукатурка » Машинна штукатурка

Оштукатурювання стін машинним способом

Замовляючи дану послугу у нас, клієнти знаходять впевненість у високій якості робіт і надійності всіх процесів. Колектив компанії складається з перевірених, висококваліфікованих фахівців, які використовують інноваційні будівельні технології та контролюють якість виконання операцій на всіх етапах ремонту. Досвідчена бригада гарантує позитивні результати, так як користується імпортним обладнанням і сучасними матеріалами, надаючи гарантію. Незмінними принципами професійної команди вважається ефективність та індивідуальний підхід до клієнтів. Прислухаючись до побажань замовників і строго дотримуючись необхідні норми і стандарти, співробітники роблять все можливе, щоб ця співпраця принесло радість. Для додаткової консультації по машинній штукатурці в Києві рекомендуємо зв'язатися з нами по телефону, дізнавшись вартість послуг конкретно для вашого об'єкта і замовивши безкоштовний виїзд замірника.

машинна штукатурка Київ
Машинна штукатурка в місті Київ

Обласні міста: Вишгород, Обухів, Українка, Вишневе, Васильків, Бровари, Біла Церква, Боярка, Буча, Макарів, Українка, Фастів


Райони Києва: Голосіївський, Святошинський, Солом'янський, Оболонський, Подільський, Печерський, Шевченківський, Дарницький, Дніпровський, Деснянський

Штукатурні роботи в місті

Штукатурні роботи в місті Київ і області є невід'ємною завданням при будь-якому ремонті....
ПОДРОБНЕЕ

Як правильно штукатурити

Про те, як правильно штукатурити стіни, замислювався, мабуть, кожна людина, що затіває...
ПОДРОБНЕЕ

Декоративна штукатурка місто

У нинішній час варіантів обробки стін велика безліч. Обклеювання шпалер і фарбування вже...
ПОДРОБНЕЕ

ПЕРЕВАГИ ТА НЕДОЛІКИ МАШИННОЇ

У наш час безліч видів діяльності, які раніше виконувалися вручну, успішно здійснюється...
ПОДРОБНЕЕ

МАШИННА ШТУКАТУРКА АБО РУЧНА:

Штукатурка відноситься до найбільш популярного виду оздоблювальних робіт у Києві та...
ПОДРОБНЕЕ

ТЕХНОЛОГІЯ МАШИННОЇ ШТУКАТУРКИ

Технологія машинної штукатурки у місті Київ та області впевнено завойовує популярність в...
ПОДРОБНЕЕ
Відгуки наших клієнтів
Дмитро
Я Керівник, тому вимагаю від людей чіткого виконання завдань. Виконробу не довелося пояснювати двічі, як штукатурити стіни. Приїхали, склали кошторис, на наступний день приїхала бригада, роботу здали через три дні.
Аліна
Спочатку хотіла викликати бригаду яка штукатурить стіни вручну, але прочитала в інтернеті про штукатурку машинним способом. Ціна за метр2 влаштувала, по Києву це виявилося вигідною пропозицією. Спасибі майстрам! .
Роман
Хлопці молодці! Так як я дуже сильно люблю порядок, було дуже приємно, що після штукатурення стін робітники все прибрали, винесли сміття, в приміщення був порядок. Штукатуркою стін задоволена, виконали роботу за тиждень, як домовлялися.
Ціни на машинну штукатурку вказані орієнтовні, відносяться тільки до нових будівель, при стандартному витраті матеріалу 12.8 кг на м.кв. (середній шар 15мм) для гіпсової штукатурки,20 кг на м. кв. для цементно-вапняної(середній шар 15мм), і тільки для Києва. Остаточна вартість вказується після огляду приміщення і оцінки якості цін. На формування ціни впливає: обсяг робіт, якість стін, видалення від Києва.Вивіз сміття відноситься тільки до квартир і тільки в межах Києва.
Вартість робіт:
Гіпсова штукатурка стін від від 120.00 грн / м2
Гіпсова штукатурка стель від 120.00 грн/м.пог.
Армування стін сіткою від 50.00 грн / м2
Цементно-вапняна штукатурка від 120.00 грн / м2

Розчин для штукатурення готується в спеціальній герметичній ємності штукатурної станції шляхом змішування сухої суміші з водою безпосередньо перед подачею. Машина готує розчин ідеальної консистенції і зберігає її протягом усього процесу роботи. Подача розчину на стіни здійснюється за допомогою розпилювача під високим тиском, забезпечуючи чудове зчеплення з поверхнею.

Оштукатурювання поверхонь за допомогою машинних установок виконується за певною технологією. На початку робіт обладнання встановлюється на об'єкті і підключається до водопроводу і джерела електроенергії. Підготовка поверхонь стін полягає в їх грунтуванні і розстановці маяків за допомогою лазерного або звичайного рівня. Оптимальна відстань між маяками - 70-80 см.приготування розчину проводиться шляхом перемішування сухої суміші з водою в пропорціях 10 кг на 5,5 літра води. Замішування необхідно здійснювати в приймальному бункері станції, засипавши необхідну кількість сухого матеріалу, і дозовано подавши воду насосом в потрібному співвідношенні. Станція виготовляє розчин пастоподібної консистенції.

Готова суміш надходить через нагнітальний шланг і наноситься на поверхню під тиском, при цьому сам шланг необхідно тримати під кутом 90 градусів. Швидкість і сила нанесення дуже великі, завдяки чому забезпечується висока адгезія, а це є запорукою довговічності обробки. Наноситься штукатурка між встановленими маяками трохи внахлест, починаючи від кутів. Вирівнювання стін у Києві та області проводиться вручну за допомогою широкого шпателя або правила. Це необхідно робити швидко, поки суміш не схопилася, оскільки час її первинного схоплювання становить близько 3 годин. Надлишки розчину зрізаються на маяках. Для забезпечення ідеально рівного і гладкого стану стін, вони злегка змочуються водою через 30 хвилин після нанесення і затираються.

АВТОМАТИЗОВАНА ШТУКАТУРКА КИЇВ СТІН-ПРАКТИЧНЕ І ВИГІДНЕ РІШЕННЯ

Підводячи підсумки, можна сказати, що машинна штукатурка володіє високою якістю, довговічністю, економічністю і практичністю. Гіпсова штукатурка має пористу структуру, тому її тепло - і звукоізоляційні властивості знаходяться на вищому рівні. Завдяки таким характеристикам, машинна штукатурка дозволяє економити кошти на опаленні приміщень в зимовий період. Крім того, така обробка регулює рівень вологості в приміщенні і створює здоровий і комфортний мікроклімат.

up