"Механізована штукатурка у місті Київ та області"
телефон
098-95-64-392
E-mail
shtykatyr@ukr.net
Час роботи
Пн - Сб 8:00 - 19:00
Замовити дзвінок
«Машинна штукатурка»

Машинна штукатурка стін, штукатурка стін машинним способом - найкраща ціна в Києві та області! Ми гарантуємо якісне виконання робіт в короткі терміни.

Механізована штукатурка » Машинна штукатурка » Як правильно штукатурити стіни?

Як правильно штукатурити стіни?

Про те, як правильно штукатурити стіни, замислювався, мабуть, кожна людина, що затіває ремонт в своїй оселі. Основною метою штукатурення є вирівнювання поверхні, усунення всіляких дефектів на ній, підвищення тепло - і звукоізоляційних властивостей. До штукатурення стін потрібно застосувати професійний підхід, виконувати цю роботу якісно, оскільки це стане запорукою якісної і швидкої фінішної обробки, без будь-яких проблем. Інформація, як правильно штукатурити стіни, нижче.

Як правильно штукатурити стіни? 

Обласні міста: Вишгород, Обухів, Українка, Вишневе, Васильків, Бровари, Біла Церква, Боярка, Буча, Макарів, Українка, Фастів


Райони Києва: Голосіївський, Святошинський, Солом'янський, Оболонський, Подільський, Печерський, Шевченківський, Дарницький, Дніпровський, Деснянський

Дотримання технології при оштукатурюванні допоможе уникнути таких неприємностей, як поява нерівностей і хвиль на поверхні, ямок, ритвин, що зажадає великої витрати шпаклівки для їх вирівнювання, і, отже, збільшення розтрат. Основні компоненти штукатурного розчину-цемент, пісок і вода. У питанні про те, як правильно штукатурити стіни, дуже важливо використовувати якісні матеріали, оскільки це безпосередньо впливає на кінцевий результат.

Штукатурка Київ

При покупці цементу, у місті Київ, зверніть увагу на термін його придатності і текстуру. Він повинен бути свіжим, розсипчастим і дрібним. Якщо в цементі є грудочки, значить, він наситився вологою в процесі зберігання і якість штукатурки буде низьким, тому він не годиться для роботи. Для штукатурного розчину необхідно використовувати спеціальний будівельний пісок. У продажу є вже готові штукатурні суміші на цементній або гіпсовій основі, які при з'єднанні з водою набувають пастоподібну консистенцію і готові до застосування. Використання таких сумішей дає хороший результат. Гіпсові суміші призначені для застосування на внутрішніх стінах приміщень, цементні - для фасадів, гаражів, підвалів та інших нежитлових будівель.

Перед тим, як правильно штукатурити стіни, особливу увагу слід приділити підготовці поверхонь. Її необхідно зачистити від старої фарби, шматків старої штукатурки, попередньо закрити тріщини, якщо такі є. На зачищену поверхню штукатурка ляже набагато рівніше і буде забезпечено її високе зчеплення з нею. Якщо штукатурний шар буде товстим, більше 2 см, то на стіни рекомендується прикріпити спеціальну армуючу сітку. Для цього по всій стіни просвердлюються отвори на відстані 15-20 см, в які вставляються пластмасові дюбеля, а сітка прикріплюється на саморізи або дюбельгвозди. Для забезпечення відстані між стіною і сіткою в 2-3 мм, як того вимагає технологія машинне штукатурення, під сітку підкладаються пластикові прокладки.

Для правильної і якісної штукатурки необхідно використовувати маяки, які представляють собою рейки з дерева або металу. Перший маяк встановлюється від кута і закріплюється розчином, а також вирівнюється рівнем по вертикалі щодо всіх сторін. Другий маяк монтується з іншого краю стіни таким же чином. Потім між ними натягується кілька ниток, і встановлюються інші маяки на відстані ширини правила, так, щоб воно могло перекрити два поруч розташованих маяка.

Перед нанесенням розчину поверхні стін необхідно скропити водою для його кращого схоплювання. Роботу з нанесення слід проводити між змонтованими маяками, накиданням в 2-3 заходи. Між накиданням кожного наступного шару необхідно почекати кілька годин, щоб перший схопився. Гіпсові штукатурки схоплюються швидше. Вирівнюють начерки розчину за допомогою правила, а його надлишки прибираються на маяках. Фінішний шар штукатурки затирається теркою для створення рівної і гладкої поверхні. Повне висихання штукатурки перед подальшою обробкою займає 2-3 тижні, гіпсова штукатурка висихає за тиждень. Цей час може варіюватися з урахуванням вологості і температури в приміщенні.


Це основні рекомендації щодо того, як правильно штукатурити стіни та вибрати штукатурів у місті Київ та області.

30-04-2020, 03:09 / Машинна штукатурка

Замість фарбування - наливний

30 лис 2020 ,admin
В багатьох сферах при ремонті, де потрібна...

БЕЗПОВІТРЯНА ФАРБУВАННЯ:

27 кві 2020 ,admin
Фарбування стін і фасадів в місті Київ –...

БЕЗПОВІТРЯНЕ

27 кві 2020 ,admin
В місті Київ далеко не все може бути...
Про нас:

Завдяки грамотному підходу до своєї роботи, старанності і застосування нових технологій, компанія заслужила безліч похвал з боку клієнтів. І це не дивно, адже незважаючи на невеликий склад команди, в яку входить кілька людей, вона здатна забезпечити масштабне виробництво штукатурних робіт В Києві та київській області, відповідально виконавши всі підготовчі етапи.

up