"Механізована штукатурка у місті Київ та області"
телефон
098-95-64-392
E-mail
shtykatyr@ukr.net
Час роботи
Пн - Сб 8:00 - 19:00
Замовити дзвінок
«Безповітряне фарбування»

Фарбування безповітряним способом в Києві та області! ►Найнижча ціна на безповітряне механізоване фарбування стін! ☎ Телефонуйте прямо зараз

Механізована штукатурка » Безповітряне фарбування » БЕЗПОВІТРЯНА ФАРБУВАННЯ: ПЕРЕВАГИ І МОЖЛИВОСТІ

БЕЗПОВІТРЯНА ФАРБУВАННЯ: ПЕРЕВАГИ І МОЖЛИВОСТІ

Фарбування стін і фасадів в місті Київ – справа не з легких. Крім того, цей процес нерідко забирає багато часу. Щоб якомога швидше зробити обробку на великих площах і при цьому не втратити якість, нерідко застосовують безповітряне розпорошення.

 

Обласні міста: Вишгород, Обухів, Українка, Вишневе, Васильків, Бровари, Біла Церква, Боярка, Буча, Макарів, Українка, Фастів


Райони Києва: Голосіївський, Святошинський, Солом'янський, Оболонський, Подільський, Печерський, Шевченківський, Дарницький, Дніпровський, Деснянський

Даний спосіб користується великою популярністю, оскільки отримується якість поверхні, ні в яке порівняння не йде з іншими методами.

І це не дивно, адже домогтися ідеально рівного шару, без патьоків і слідів за допомогою пензлика практично неможливо. А завдяки тому, що пристрої працюють під тиском без участі повітря, фарба ідеально заповнює пори і утворює гладку монолітну плівку. Не менш важливим моментом також є той факт, що розпорошення віялом дозволяє наносити склад тільки на необхідну частину поверхні, не виходячи за її межі.


БЕЗПОВІТРЯНА ФАРБУВАННЯ ПЕРЕВАГИ І МОЖЛИВОСТІ МОЖНА ПЕРЕРАХОВУВАТИ ДУЖЕ ДОВГО. СЕРЕД ПОЗИТИВНИХ ОСОБЛИВОСТЕЙ ЇЇ ВИКОРИСТАННЯ МОЖНА ВІДЗНАЧИТИ:

  • Підвищена економічність.
  • Створення необхідного шару за короткий час.
  • Апарати можуть працювати навіть з в'язкими складами.
  • Безпека.
  • Менш трудомісткий процес в порівнянні з ручним нанесенням.

Крім того, безповітряна фарбування переваги і можливості на цьому не закінчуються. Ще однією перевагою такого методу є, що він дозволяє провести обробку на великих площах, таких як вишки, опори, Фасади, сталеві покриття тощо. Причому перефарбувати такі конструкції і об'єкти можна в кілька разів швидше, ніж, якби ця робота робилася вручну.


УНІКАЛЬНИЙ СПОСІБ РОЗПИЛЕННЯ ЛАКОФАРБОВИХ МАТЕРІАЛІВ

Останнім часом все велика кількість людей бажають скористатися саме цим методом. І таке рішення цілком виправдано, оскільки дозволяє отримати ідеальне покриття за максимально короткий час.

Безповітряна фарбування переваги і можливості обумовлені тим, що апарат працює без участі повітря. Подаючи ЛФМ під дуже високим тиском, склад проходить по шлангу, потрапляє в крихітний отвір, а потім в наконечник пістолета. Таке сопло дозволяє розпорошувати фарбу у формі віяла, завдяки чому на поверхню потрапляють найдрібніші частинки. Залежно від використовуваного наконечника, фарба може наноситися так, як це необхідно: точково, смугою і так далі.


А щоб піднести свій настрій читайте - анекдоти

27-04-2020, 20:15 / Безповітряне фарбування

Замість фарбування - наливний

30 лис 2020 ,admin
В багатьох сферах при ремонті, де потрібна...

БЕЗПОВІТРЯНА ФАРБУВАННЯ:

27 кві 2020 ,admin
Фарбування стін і фасадів в місті Київ –...

БЕЗПОВІТРЯНЕ

27 кві 2020 ,admin
В місті Київ далеко не все може бути...
Про нас:

Завдяки грамотному підходу до своєї роботи, старанності і застосування нових технологій, компанія заслужила безліч похвал з боку клієнтів. І це не дивно, адже незважаючи на невеликий склад команди, в яку входить кілька людей, вона здатна забезпечити масштабне виробництво штукатурних робіт В Києві та київській області, відповідально виконавши всі підготовчі етапи.

up