"Механізована штукатурка у місті Київ та області"
телефон
098-95-64-392
E-mail
shtykatyr@ukr.net
Час роботи
Пн - Сб 8:00 - 19:00
Замовити дзвінок
«Безповітряне фарбування»

Фарбування безповітряним способом в Києві та області! ►Найнижча ціна на безповітряне механізоване фарбування стін! ☎ Телефонуйте прямо зараз

Механізована штукатурка » Безповітряне фарбування

Безповітряне фарбування машинним способом

машинна штукатурка Київ

Фарбування-один з найважливіших етапів ремонтних робіт, так як від нього залежить завершальний вигляд інтер'єру. Якщо з малою площею можна впоратися дідівським ручним способом, то на об'єктах побільше необхідно вкласти набагато більше часу, нервів і фінансових витрат. Механізоване фарбування в Києві є відмінним рішенням, що дозволяє в рази скоротити тривалість робіт, заощадити фінанси, і отримати якісний результат, який буде радувати довгі роки.

Принцип роботи простий: фарба через спеціальне обладнання під впливом високого тиску подається по шлангу до сопла. На виході з сопла тиск в апараті знижується, і фарба виходить своєрідним хмарою, яке рівномірно розподіляється по поверхні і забезпечує ідеально рівну поверхню без патьоків і дефектів. Процедура проходить в рази оперативніше, а витрата матеріалу при цьому знижується приблизно в чотири рази.

Обласні міста: Вишгород, Обухів, Українка, Вишневе, Васильків, Бровари, Біла Церква, Боярка, Буча, Макарів, Українка, Фастів


Райони Києва: Голосіївський, Святошинський, Солом'янський, Оболонський, Подільський, Печерський, Шевченківський, Дарницький, Дніпровський, Деснянський

Замість фарбування - наливний

В багатьох сферах при ремонті, де потрібна гідроізоляція замість фарбування...
ПОДРОБНЕЕ

БЕЗПОВІТРЯНА ФАРБУВАННЯ:

Фарбування стін і фасадів в місті Київ – справа не з легких. Крім того, цей процес...
ПОДРОБНЕЕ

БЕЗПОВІТРЯНЕ

В місті Київ далеко не все може бути пофарбована звичайним інструментами — валиком або...
ПОДРОБНЕЕ

БЕЗПОВІТРЯНЕ ФАРБУВАННЯ

Використовуючи в процесі безповітряного фарбуванняв місті Київ спеціальні апарати, маляри...
ПОДРОБНЕЕ

ОРЕНДА АПАРАТУ БЕЗПОВІТРЯНОГО

Оренда апарату безповітряного фарбування в місті Київ - це відмінний спосіб заощадити....
ПОДРОБНЕЕ

АПАРАТ БЕЗПОВІТРЯНОГО

Фарбувальне обладнання безповітряного розпилення в місті Київ користується великою...
ПОДРОБНЕЕ

Тільки застосування професійного обладнання дозволяє досягти високої якості робіт. Ми використовуємо власне Фарбувальне обладнання Graco Mark 7 і Titan 440. За допомогою цих апаратів можна працювати з усіма фарбами і лаками (як на водній основі, і так і на основі розчинників), акриловими фарбами, емульсіями, емалями, мастиками, епоксидними складами, антикорозійними матеріалами, еластомерами і так далі. Ми довіряємо нашим співробітникам дороге обладнання, тому постійне навчання і підвищення кваліфікації – невід'ємна частина нашої роботи.

ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З НАМИ:

  • Лояльна цінова політика;
  • Працюємо з професійним сучасним обладнанням;
  • Беззаперечно дотримуємося технологічні норми і правила;
  • Наявність робочих бригад, що мають великий досвід в механізованому фарбуванні, дозволяє виконувати завдання якісно і в строк.
  • Наш принцип-відповідальне ставлення до роботи. Задоволений клієнт-це головний критерій успішного завершення проекту (а також і відмінна реклама для нас). Звертайтеся, і ми завжди прийдемо на допомогу!
up