"Механізована штукатурка у місті Київ та області"
телефон
098-95-64-392
E-mail
shtykatyr@ukr.net
Час роботи
Пн - Сб 8:00 - 19:00
Замовити дзвінок
«Машинна штукатурка»

Машинна штукатурка стін, штукатурка стін машинним способом - найкраща ціна в Києві та області! Ми гарантуємо якісне виконання робіт в короткі терміни.

Механізована штукатурка » Машинна штукатурка » Декоративна штукатурка місто Київ

Декоративна штукатурка місто Київ

У нинішній час варіантів обробки стін велика безліч. Обклеювання шпалер і фарбування вже потроху відходять в минуле, і все більшої популярності набуває декоративна штукатурка стін. Такий спосіб обробки володіє головною перевагою-унікальністю. Адже навіть із застосуванням одного обладнання, техніки нанесення, один і той же майстер не зможе створити ідентичну фактуру стін. Декоративна штукатурка підходить під будь-який стиль інтер'єру.

Декоративна штукатурка місто Київ 

Обласні міста: Вишгород, Обухів, Українка, Вишневе, Васильків, Бровари, Біла Церква, Боярка, Буча, Макарів, Українка, Фастів


Райони Києва: Голосіївський, Святошинський, Солом'янський, Оболонський, Подільський, Печерський, Шевченківський, Дарницький, Дніпровський, Деснянський

Її вміло комбінують з приміщенням в стилі модерн, хай-тек, мінімалізм, а в класичному стилі інтер'єру вона апріорі виглядає чудово. Інші переваги обробки полягають в екологічності та безпеки, оскільки декоративна штукатурка стін складається з натуральних компонентів. В процесі експлуатації вона не виділять токсичних речовин, не вбирає сторонні запахи, тому використання її в житловому приміщенні повністю безпечно. Оздоблення за допомогою декоративної штукатурки прослужить багато років, не зажадає особливого догляду і надовго збереже свій початковий бездоганний зовнішній вигляд.

Машинна штукатурка


Застосування декоративної штукатурки-це відмінний спосіб перетворити житлове приміщення, створити ефектний, оригінальний і стильний інтер'єр.

ДЕКОРАТИВНА ШТУКАТУРКА СТІН ІСНУЄ В ШИРОКОМУ РІЗНОМАНІТТІ. РОЗГЛЯНЕМО ОСНОВНІ ЇЇ ВИДИ.

Мінеральна штукатурка випускається у вигляді сухого порошку на основі цементу. Для створення пастоподібної консистенції, її змішують з водою в зазначених виробником пропорціях будівельним міксером на невеликій швидкості. Нанесення мінеральної штукатурки вимагає попередньої обробки поверхонь кварцовою ґрунтовкою. Такий спосіб обробки відрізняється міцністю, довговічністю, має властивості паропроникності. Готову мінеральну штукатурку на стінах рекомендується фарбувати для створення красивих і неповторних інтер'єрів. Вартість мінеральної механізованої штукатурки в Києві та області досить невисока, що робить її доступною для багатьох покупців.

Акрилова штукатурка для стін являє собою синтетичний матеріал на основі акрилової смоли. Їй властиві пластичність, еластичність, здатність відштовхувати воду, висока адгезія до мінеральних поверхонь. Подібний вид обробки дуже легкий у виконанні, її просто наносити і створювати текстуру наповнювачем, валиком або шпателем. До недоліків акрилової штукатурки відносять займистість, тому її не слід використовувати разом з легко займистими матеріалами, наприклад, утеплювачем з мінеральної вати. Акрилову декоративну штукатурку слід наносити на добре підготовлені і Загрунтовані поверхні. У продажу вона представлена в готовому вигляді.

Силіконова штукатурка-універсальний, поширений і сучасний вид обробки. Матеріал має високу еластичність, адгезію з будь-якими підставами, довговічністю, паропроникністю.

Силіконова декоративна штукатурка стін може створити стильний, красивий інтер'єр. Крім того, її також можна застосовувати для фасадів будівель, оскільки вона має здатність самоочищатися. Даний вид обробки проводиться в широкій колірній гамі, тому не вимагає подальшого фарбування. Працювати з нею дуже легко, речовина продається в готовому до застосування вигляді. Дорожнеча силіконової штукатурки виправдана всіма її перевагами і довговічністю.

Декоративна штукатурка стін місто Київ може надавати поверхням імітацію різних матеріалів і всілякі ефекти – граніт, дощ, короїд, під руст, валик, з мармуровою крихтою і т.д. При обробці стін декоративною штукатуркою, її можна надавати оригінальну фактуру і рельєф за допомогою терки, тканини, шпателя та інших засобів.


30-04-2020, 03:02 / Машинна штукатурка

Замість фарбування - наливний

30 лис 2020 ,admin
В багатьох сферах при ремонті, де потрібна...

БЕЗПОВІТРЯНА ФАРБУВАННЯ:

27 кві 2020 ,admin
Фарбування стін і фасадів в місті Київ –...

БЕЗПОВІТРЯНЕ

27 кві 2020 ,admin
В місті Київ далеко не все може бути...
Про нас:

Завдяки грамотному підходу до своєї роботи, старанності і застосування нових технологій, компанія заслужила безліч похвал з боку клієнтів. І це не дивно, адже незважаючи на невеликий склад команди, в яку входить кілька людей, вона здатна забезпечити масштабне виробництво штукатурних робіт В Києві та київській області, відповідально виконавши всі підготовчі етапи.

up