"Механізована штукатурка у місті Київ та області"
телефон
098-95-64-392
E-mail
shtykatyr@ukr.net
Час роботи
Пн - Сб 8:00 - 19:00
Замовити дзвінок
«Машинна штукатурка»

Машинна штукатурка стін, штукатурка стін машинним способом - найкраща ціна в Києві та області! Ми гарантуємо якісне виконання робіт в короткі терміни.

Механізована штукатурка » Машинна штукатурка » МАШИННА ШТУКАТУРКА АБО РУЧНА: ЩО КРАЩЕ?

МАШИННА ШТУКАТУРКА АБО РУЧНА: ЩО КРАЩЕ?

Штукатурка відноситься до найбільш популярного виду оздоблювальних робіт у Києві та області. Традиційно її виконували вручну, на що йшло досить багато фізичних зусиль і часу. Зараз все більше людей схиляється до машинної штукатурки, яка здійснюється за допомогою спеціального обладнання – штукатурної станції. Так що ж все-таки краще, машинна штукатурка або ручна?

 

Обласні міста: Вишгород, Обухів, Українка, Вишневе, Васильків, Бровари, Біла Церква, Боярка, Буча, Макарів, Українка, Фастів


Райони Києва: Голосіївський, Святошинський, Солом'янський, Оболонський, Подільський, Печерський, Шевченківський, Дарницький, Дніпровський, Деснянський

Деякі вважають ручну штукатурку процесом, який більш контрольований, ніж механізоване нанесення. Відповідно даному судженню і якість ручної штукатурки краще. Однак ця думка невірно і, щоб в цьому переконатися, потрібно зрозуміти особливості обох видів штукатурки.

Механізована штукатурка Київ

Суміш для ручної штукатурки застигає дуже швидко, а сама робота займає багато часу. Це означає, що розчин необхідно готувати невеликими порціями постійно, а це ускладнює і збільшує тривалість процесу. Крім цього, наносити на великі поверхні однаковий по консистенції розчин одночасно дуже складно.

Навіть досвідчені фахівці спочатку накидають шар, а потім його вирівнюють, що незмінно тягне за собою нерівномірне висихання, і як наслідок, можливе утворення тріщин і нерівності. Машинна штукатурка дозволяє охопити велику площу, обробляючи її одночасно. Змішування компонентів для розчину, постійна підтримка його консистенції, подача на поверхню відбуваються автоматично в штукатурній станції. Штукатурка проводиться на велику площу, що дозволяє використовувати правило або широкий шпатель для подальшого вирівнювання, в результаті чого шар виходить рівним і не має перепадів щільності.

Якщо ви все ще сумніваєтеся в тому, чи потрібна вам машинна штукатурка або ручна, то ще один аргумент на користь першої. Суміші для механізованої штукатурки мають більш низькою вартістю і забезпечують меншу витрату при роботі. При розрахунку кошторису в неї відразу включаються вартість матеріалів і роботи, тому ніяких додаткових витрат бути не може. Для виконання машинної штукатурки не доведеться наймати велику бригаду будівельників, достатньо лише двох робітників. Після механізованої штукатурки не потрібно шпаклювати поверхні, що забезпечує додаткову економію коштів.


НАНЕСЕННЯ МАШИННОЇ ШТУКАТУРКИ


Відповідь на питання, що краще для внутрішніх поверхонь приміщень, машинна штукатурка або ручна, очевидний – машинна штукатурка. Вона використовується в приміщеннях самого різного призначення – житлових, виробничих, комерційних, офісних і т.д. тільки за допомогою спеціалізованого обладнання можна отримати бездоганно рівні і красиві стіни за короткий термін, а також провести обробку фасадів і зовнішніх поверхонь.


В її внутрішньому шарі не виникає напруги, тому виключається поява тріщин або усадка. Для нанесення штукатурки застосовується установка, яка підключається до водопроводу і електромережі для автоматичного змішування сухого розчину і води і підтримки його консистенції протягом всієї роботи. На поверхню встановлюються напрямні маяки. Через шланг суміш подається на стіни під високим тиском рівномірним шаром між маяками. Другий робочий в цей час вирівнює нанесений шар штукатурки вручну за допомогою широкого правила. Після висихання штукатурки приступають до її фінішного вирівнювання.


Машинна штукатурка або ручна – обидва види даної обробки вимагають навичок і умінь. Тому таку роботу повинні виконувати професіонали, оскільки тільки фахівці зможуть забезпечити високий результат.

28-04-2020, 01:47 / Машинна штукатурка

Замість фарбування - наливний

30 лис 2020 ,admin
В багатьох сферах при ремонті, де потрібна...

БЕЗПОВІТРЯНА ФАРБУВАННЯ:

27 кві 2020 ,admin
Фарбування стін і фасадів в місті Київ –...

БЕЗПОВІТРЯНЕ

27 кві 2020 ,admin
В місті Київ далеко не все може бути...
Про нас:

Завдяки грамотному підходу до своєї роботи, старанності і застосування нових технологій, компанія заслужила безліч похвал з боку клієнтів. І це не дивно, адже незважаючи на невеликий склад команди, в яку входить кілька людей, вона здатна забезпечити масштабне виробництво штукатурних робіт В Києві та київській області, відповідально виконавши всі підготовчі етапи.

up