"Механізована штукатурка у місті Київ та області"
телефон
098-95-64-392
E-mail
shtykatyr@ukr.net
Час роботи
Пн - Сб 8:00 - 19:00
Замовити дзвінок
«Машинна штукатурка»

Машинна штукатурка стін, штукатурка стін машинним способом - найкраща ціна в Києві та області! Ми гарантуємо якісне виконання робіт в короткі терміни.

Механізована штукатурка » Машинна штукатурка » Штукатурні роботи в місті Київ та по київській області

Штукатурні роботи в місті Київ та по київській області

Штукатурні роботи в місті Київ і області є невід'ємною завданням при будь-якому ремонті. Якщо раніше ця робота забирала багато часу і сил, то сьогодні більшість дій можна автоматизувати із застосуванням спеціального обладнання.

Використання штукатурних станцій дозволяє домогтися високої якості штукатурки, при цьому заощадити фінансові витрати, оскільки вартість матеріалів для такої обробки нижче, ніж для ручної штукатурки. Порядок проведення штукатурних робіт включає в себе кілька обов'язкових етапів. Кожному з них слід приділити достатньо уваги, оскільки дотримання технології є запорукою високої якості і довговічності готової поверхні.

Штукатурні роботи в місті Київ та по київській області 

Обласні міста: Вишгород, Обухів, Українка, Вишневе, Васильків, Бровари, Біла Церква, Боярка, Буча, Макарів, Українка, Фастів


Райони Києва: Голосіївський, Святошинський, Солом'янський, Оболонський, Подільський, Печерський, Шевченківський, Дарницький, Дніпровський, Деснянський

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ ШТУКАТУРНИХ РОБІТ

Першим етапом, який входить в порядок проведення штукатурних робіт машинним способом, є підготовка оброблюваних поверхонь. З них необхідно видалити залишки палубної мастила, шви і частинки бетону, монтажного клею, розчину кладки та інших забруднень. Якщо на поверхні присутні металеві елементи, їх необхідно захистити від корозії спеціальними складами. Потім поверхню необхідно покрити ґрунтовкою, що підходить для конкретного матеріалу.

Замовити штукатурку Київ

Для бетонних монолітних і панельних основ, гіпсокартонних, гіпсоволокнистих, пофарбованих поверхонь підходить "Бетоконтакт", який наноситься за допомогою малярного валика або кисті. Для силікатної та керамічної цегли, шлакоблоків, газобетонних і пінобетонних блоків рекомендується використовувати «Грундірміттель» або інші склади для сильновпитуючих матеріалів. Грунтовка наноситься за допомогою фарбопульта, який також сприяє ефективному видаленню пилу з поверхонь. Якщо на оброблюваної поверхні присутні ділянки з різних матеріалів, їх стики потрібно армувати капроновою сіткою. Те ж саме виконати з рустами і тріщинами.

До Порядку проведення штукатурних робіт в місті Київ входить також розмітка поверхонь. Підстава перевіряється на горизонтальність за допомогою шаблону або шнура, на вертикальність з використанням будівельного рівня. Визначивши таким способом саме виступаюче місце, проводиться розмітка поверхні для установки напрямних маяків, які закріплюються цементними розчинними доріжками.

Нанесення штукатурного розчину-відповідальний етап, який входить в порядок проведення штукатурних робіт. Ця робота виконується за допомогою машини, в яку засипається суха суміш і дозовано подається вода. Станція сама замішує розчин і підтримує його консистенцію протягом усього часу роботи. Подача суміші здійснюється нагнітальним шлангом під великим тиском, що дозволяє забезпечити відмінне зчеплення розчину з основою. Шланг слід тримати на 90 градусів щодо стіни на відстані 20-30 см. Товщину штукатурного шару можна регулювати швидкістю руху шланга.

Після обробки всієї поверхні штукатурною станцією, розчин відразу необхідно розрівнювати і формувати рівну стіну. Розрівнювання здійснюється широким правилом або шпателем між маяками. Надлишки розчину підрізають на маяках через 40-60 хв після розрівнювання, коли відбулося перше схоплювання суміші.

ЗАТИРКА ПОВЕРХНІ-ОСТАННІЙ ЕТАП, ЯКИЙ ВХОДИТЬ В ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ ШТУКАТУРНИХ РОБІТ.

Її виконують дрібною теркою до формування гладкої поверхні, після попереднього змочування стін.

Машинна штукатурка висихає досить швидко, що дозволяє вже в лічені дні приступити до декоративної штукатурки в Києві.

30-04-2020, 03:18 / Машинна штукатурка

Замість фарбування - наливний

30 лис 2020 ,admin
В багатьох сферах при ремонті, де потрібна...

БЕЗПОВІТРЯНА ФАРБУВАННЯ:

27 кві 2020 ,admin
Фарбування стін і фасадів в місті Київ –...

БЕЗПОВІТРЯНЕ

27 кві 2020 ,admin
В місті Київ далеко не все може бути...
Про нас:

Завдяки грамотному підходу до своєї роботи, старанності і застосування нових технологій, компанія заслужила безліч похвал з боку клієнтів. І це не дивно, адже незважаючи на невеликий склад команди, в яку входить кілька людей, вона здатна забезпечити масштабне виробництво штукатурних робіт В Києві та київській області, відповідально виконавши всі підготовчі етапи.

up