"Механізована штукатурка у місті Київ та області"
телефон
098-95-64-392
E-mail
shtykatyr@ukr.net
Час роботи
Пн - Сб 8:00 - 19:00
Замовити дзвінок
«Машинна штукатурка»

Машинна штукатурка стін, штукатурка стін машинним способом - найкраща ціна в Києві та області! Ми гарантуємо якісне виконання робіт в короткі терміни.

Механізована штукатурка » Машинна штукатурка » ПЕРЕВАГИ ТА НЕДОЛІКИ МАШИННОЇ ШТУКАТУРКИ

ПЕРЕВАГИ ТА НЕДОЛІКИ МАШИННОЇ ШТУКАТУРКИ

У наш час безліч видів діяльності, які раніше виконувалися вручну, успішно здійснюється машинними установками.

Прогрес не обійшов стороною і будівельно-ремонтую сферу. Сьогодні широко популярний механізований метод нанесення штукатурки, який володіє багатьма плюсами перед ручним способом.

ПЕРЕВАГИ ТА НЕДОЛІКИ МАШИННОЇ ШТУКАТУРКИ 

Обласні міста: Вишгород, Обухів, Українка, Вишневе, Васильків, Бровари, Біла Церква, Боярка, Буча, Макарів, Українка, Фастів


Райони Києва: Голосіївський, Святошинський, Солом'янський, Оболонський, Подільський, Печерський, Шевченківський, Дарницький, Дніпровський, Деснянський

Розглядаючи переваги і недоліки машинної штукатурки, можна з упевненістю сказати, що позитивних сторін набагато більше, ніж негативних. Такий спосіб обробки поверхонь здійснюється спеціальними штукатурними сумішами за допомогою спеціалізованого обладнання. До переваг машинної штукатурки відносять:

  • * Швидкість роботи, яка перевищує швидкість ручного нанесення в 5-6 разів.
  • * Економічність. Витрата спеціальних сумішей практично наполовину нижче, ніж витрата цементного розчину для ручного нанесення, для однакової товщини шару.
  • * Бездоганна якість суміші, завдяки постійній роботі змішувальної камери обладнання, що забезпечує однорідність розчину
  • * Висока міцність. Оброблена поверхня виходить дуже міцною, штукатурка не обсипається, в неї можна забивати цвяхи з упевненістю, що вони будуть міцно триматися.
  • * Відсутність усадки. Машинна штукатурка не дає усадки, тому поверхня завжди залишається ідеально рівною, по ній не йдуть тріщини.
  • * Висока продуктивність. Механізована штукатурка здійснюється за короткий час, за який можна обробити велику площу поверхні. Такий спосіб дозволяє отримати рівні і гладкі стіни, готові до фінішної обробки, так як шпаклювати їх не потрібно.
  • * Теплова і звукова ізоляція. Спеціальні суміші для машинної штукатурки мають низьку теплопровідність і поглинають сторонні звуки.

У приміщенні, яке було обштукатурено механізованим способом, завжди буде панувати сприятливий мікроклімат. Штукатурна суміш має пористу структуру, тому здатна пропускати повітря і регулювати рівень вологості.
Переваги та недоліки машинної штукатурки – це питання, яке цікавить багатьох, хто зайнявся ремонтом. Про переваги ми вже дізналися, але чи є мінуси у цього інноваційного способу обробки?


НЕДОЛІКИ МАШИННОЇ ШТУКАТУРКИ

Механізований спосіб нанесення штукатурки має набагато менше негативних сторін, ніж позитивних. Серед таких відзначають досить високий рівень шуму техніки в процесі роботи. Якщо штукатурка виконується в багатоквартирному будинку, цей гул може порушувати спокій сусідів, тому краще встановити тимчасові рамки роботи і піти на компроміс з оточуючими. До недоліків відноситься і досить висока вартість техніки для нанесення, і дорожнеча її обслуговування. Покупку такого обладнання може собі дозволити не кожен, тому для разових робіт доцільно звернутися в спеціалізовану компанію, що надає подібні послуги. Машина для штукатурення працює від електричної мережі, тому робота можлива тільки в межах доступу до неї.

Незначні мінуси ніяк не відносяться до якості виконання робіт, тому міркуючи на тему «переваги і недоліки машинної штукатурки», не варто сумніватися в тому, щоб замовити послугу у фахівців, що гарантують високу якість своєї роботи. Це чудовий спосіб спростити обробку приміщення великої площі, виконати оштукатурювання великої площі за лічені дні, отримавши готові поверхні для фінішної обробки, заощадити час і кошти.

28-04-2020, 02:02 / Машинна штукатурка

Замість фарбування - наливний

30 лис 2020 ,admin
В багатьох сферах при ремонті, де потрібна...

БЕЗПОВІТРЯНА ФАРБУВАННЯ:

27 кві 2020 ,admin
Фарбування стін і фасадів в місті Київ –...

БЕЗПОВІТРЯНЕ

27 кві 2020 ,admin
В місті Київ далеко не все може бути...
Про нас:

Завдяки грамотному підходу до своєї роботи, старанності і застосування нових технологій, компанія заслужила безліч похвал з боку клієнтів. І це не дивно, адже незважаючи на невеликий склад команди, в яку входить кілька людей, вона здатна забезпечити масштабне виробництво штукатурних робіт В Києві та київській області, відповідально виконавши всі підготовчі етапи.

up